Paaugstinātas saķeres riepa

Nokian Hakkapeliitta R

Nokian Hakkapeliitta R

I accept the Terms of Service

Nokian Hakkapeliitta R

Droša un uzticama visā ziemā  

   Nokian Hakkapeliitta R ir Nordic neradžota ziemas riepa. Tā ripo viegli, taupa degvielu un ir gan stabila, gan precīza. Saķerē ar slapju segumu, tā ir lielu soli priekša pārējiem. Jaunā „Hakkapeliitta ģimenes" riepa ir nevainojama. Tā ir radīta lai darbotos jebkuros ziemas apstākļos, pat pašos ekstremālākajos.

Cieša saķere - zemi izmeši

   Uz Hakkapeliitta R sāna ir daudzsološa atzīme ultra low rolling resistance (ultra zema rites pretestība). Tas nozīmē, ka šī frikcijas riepa ripo ļoti efektīvi, lieki netērējot enerģiju. No autovadītāja viedokļa raugoties, tas nozīmē, ekonomiskāku dabai draudzīgāku braukšanu, simts km ietaupot līdz pat puslitram degvielas.

   Nokian Hakkapeliitta R mazā rites pretestība nekādi neietekmē tās lielisko saķeri. Neskatoties uz lieliskām rites īpašībām, riepa bremzēšanā uz ledus, sniega un īpaši uz slapja seguma viegli pārspēj konkurentus.

Lieliska saķere salā un lietū

   Uzlabotās saķeres īpašības ir jauna Nordic ziemas kompauda rezultāts. Jaunā gumijas maisījuma veidošanā izmantotais silika un rapšu eļļas maisījums, nodrošina labāku saķeri ar ledu un slapju segumu, kā arī padara riepu izturīgāku pret saplēšanu. Patentētās „sūkņa lameles" palielina saķeri ar slapju segumu un ledu.

   Virziena protektors ir pārklāts ar plašu lameļu tīklu, kas vēl vairāk uzlabo saķeres īpašības. Saķere pie bremzēšanas tiek uzlabota ar „bremžu balstiem", kas sevi pierādījuši citos Nokian riepu modeļos.

Precīza vadāmība pat sarežģītās situācijās

   Nokian Hakkapeliitta R ir stūrējot ir precīza, kas ļauj autovadītājam sajust mazākās izmaiņas riepu saķerē ar segumu. Riepas saķeres diapazons ir daudz plašāks, kas ļauj vadītājam daudz vieglāk reaģēt uz saķeres izmaiņām

   Uzlabotā riepas konstrukcija un protektora jaunais dizains nodrošina lieliskas Nokian Hakkapeliitta R vadāmības īpašības un stabilitāti. Protektora daudzslāņu uzbūve un speciālais gumijas maisījums ļauj šai frikcijas riepai saglabāt stabilitāti neatkarīgi no laika apstākļiem.

   Šīs riepas izmēru klāsts ir plašākais tirgū. Tā ir 44 izmēros no 13 līdz 20 collām.

Īpašības

  • Lieliska frikcijas riepa uz ledus
  • Ļoti zema rites pretestība
  • Droša uz slapja seguma