Riepas un riepu serviss

Vianor riepu un disku serviss

Vianor piedāvā visu veidu riepu servisu, piemēram, dažādu riepu montāžu, balansēšanu un remontu.. Vairums Vianor darbnīcu piedāvā apkopes pakalpojumus, darbu ar smagajiem transportlīdzekļiem, šķidruma balasta darbus un riepu protektoru griešanu.

Riepu balansēšana

Ja riepas nav nobalansētas, tās var nolietoties nevienmērīgi un pārāk ātri. Balansa trūkums var arī piepūlēt vadītāju vibrācijas dēļ un pārāk nolietot automašīnas piekari. Tādēļ riepas ir jābalansē, kad tās ir jaunas, kā arī pēc katra remonta. Riepu balanss jāpārbauda arī tad, ja vadītājs braukšanas laikā ievēro vibrāciju.

Riepu remonts

Bojātas riepas vienmēr ir jālabo speciālistam, jo labošanas darbs ietver rūpīgu riepas apskati; nepilnības tiks labotas, ciktāl vien iespējams. Jūs nedrīkstat mēģināt uzlikt riepu uz diska pats, ļaujiet to darīt profesionāļiem. Viņiem ir nepieciešamais aprīkojums un zināšanas. Nekvalificēts pašdarbnieks var radīt bojājumus riepai, diskam un pats sev. Vianor personāls ir gatavs palīdzēt jums ar visām problēmām, kas saistītas ar riepām. Apmeklējiet mūs, un mēs iegriezīsim jūsu riteņus.

Pareizas darbības uzlabo riepu dzīves ilgumu

Pārliecinieties, ka riepu spiediens ir pareizs, lai novērstu nevienmērīgu nodilumu. Nepareizs riepu spiediens ietekmē jūsu automašīnas braukšanas īpašības. Regulāri mainiet riepu pozīcijas (ar 5000–10 000 km intervālu), jo priekšējo un aizmugurējo riepu nodilums atšķiras. Tomēr noteikti uzstādiet riepas atbilstoši griešanās virziena marķējumam uz riepas sāna, lai sasniegtu optimālu automašīnas braukšanu visos apstākļos. Ja riepu izmēri tiek mainīti, diski ir jāizvēlas uzmanīgi. Turklāt skrūvēm, diska platumam un īpaši rumbas platuma vērtībai ir jābūt pareizai. Platāks disks padara riepu izturīgāku un samazina izmaiņas riepas formā, pārvietojoties līkumos. Tomēr diska platums nedrīkst pārsniegt riepas izmēram pieļaujamo diska platumu.

Strauja bremzēšana un sānslīde var saīsināt riepu kalpošanas laiku, un tas ir īpaši svarīgi riepām ar radzēm. Tādēļ brauciet vienmērīgi un uzmanīgi, lai izvairītos no nevajadzīgas slodzes riepai. Ja jums ir kādi jautājumi par riepām vai diskiem, droši konsultējieties ar atbildīgo Vianor personālu. Esam šeit, lai palīdzētu.