Izplūdes caurules

Profesionālas izplūdes sistēmas

Ja jums ir nepieciešama jauna izplūdes caurule, tad, visticamāk, jums tā ir nepieciešama nekavējoties. Mūsu pārdošanas darbinieki palīdzēs jums atlasīt atbilstošos produktus, un mūsu mehāniķi jūsu automašīnā nekavējoties uzstādīs jaunās caurules. Pasaulē labākie izplūdes cauruļu ražotāji garantē mūsu izplūdes cauruļu kvalitāti. Izplūdes dūmi satur, piemēram, oglekļa monoksīdu, kas ir gāze bez smaržas, taču šī gāze ir toksiska. Izplūdes dūmi ir arī ļoti karsti, kad tie izdalās no cilindriem, tādēļ ir svarīgi, lai būtu nebojāta un cieši noslēgta izplūdes caurule.

Izplūdes sistēma

Transportlīdzekļa izplūdes sistēmai ir divi svarīgi mērķi: tam ir jāvirza karstas izplūdes gāzes ārpus dzinēja, neapdraudot cilvēkus automašīnā, un tam ir jāapslāpē to augstspiediena gāzu radīti trokšņi, kas izplūst no cilindra. Izplūdes dūmiem jāizdalās no transportlīdzekļa cilindra tik efektīvi, cik iespējams, un tādā veidā, lai cilindrā varētu iepildīt pēc iespējas vairāk jaunas degvielas. Ja dūmi pareizi neiziet no sistēmas un cilindrā paliek sadedzinātās gāzes, dzinēja jauda kļūst vājāka.

Izplūdes caurule kā skaņas slāpētājs

Kad gāzes sadeg, tās ļoti izplešas, un, kad tiek atvērts izplūdes vārsts, sadegušās gāzes ar augstu spiedienu ieplūst izplūdes telpā. Spiediena vilnis šajā telpā rada spēcīgu skaņu. Spiediena viļņi no dzinēja izplūdes telpā nonāk tūkstošiem reižu minūtē, un šāds trokšņa apjoms būtu kaitīgs gan videi, gan pasažieriem. Iesākumā spiediena vilnis ieplūst izplūdes gāzu telpā ātrāk nekā skaņas ātrums, bet izplūdes sistēmā tas kļūst vājāks, tādēļ troksnis samazinās.

Slāpētāja mērķis izplūdes sistēmā ir samitrināt spiediena viļņus no izplūdes dūmiem un tādējādi samazināt transportlīdzekļa troksni. Vieglo automobiļu un motociklu maksimālo trokšņu līmeni nosaka rīkojumi un tiesību akti par transportlīdzekļiem. Gāzes plūsmas ātrums slāpētājā var samazināties, paplašinot telpu un izmantojot nodalījuma sienas. Vietas paplašināšanās dēļ plūsmas pretestība, ko izraisa nodalījuma sienas, nav pārāk liela.